پرسش های اطلاعاتی

سوالات متداول

برای ارتباط گرفتن با پشتیبان وبسایت و تماس با ایرانفینا میتوانید:

  • از طریق فرم روبرو ایمیل ارسال کنید
  • با پشتیبانی واتس اپ (آیکون پایین صفحه) در ارتباط باشید.
  • به شماره های موجود پیام بدهید 
  • با ما تماس بگیرید
  • از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط بگیرید

اطلاعات تماس هر مربی مطابق درخواست و اطلاعات اعلامی توسط او در صفحه شخصی اش موجود است؛ در غیر این صورت یا پیامهایی مبنی بر “با مدیریت سایت در تماس باشید” یا عدم پاسخگویی از روشهای اعلامی در سوال متداول اول اقدام کنید تا پشتیبان وبسایت موضوع را پیگیری نماید.

 

برای حضور در کلاسهای عمومی، خصوصی و نیمه خصوص هر مربی میتوانید با مربیان مورد تایید ما ارتباط بگیرید و مستقیما پیامتان را به مربی اعلام کنید.

درصورتی که احساس کردید نیاز است تیم ایرانفینا پروسه را مدیریت و زمانبندی کلاس، استخر و برنامه را مدیریت کند به پشتیبان سایت پیام بدهید و از پیگیری موضوع خیالتان راحت باشد.

در بخش خدمات پرکاربرد- برنامه تمرینی- میتوانید با ارسال مشخصات و اهداف خود ضمن در ارتباط بودن با کارشناسان ایرانفینا یک برنامه تخصصی شامل برنامه شنا، بدنسازی و تغذیه را بصورت کاملا اختصاصی دریافت کنید و در تمامی مراحل از پشتیبانی مربیان ما برهره مند شوید.

ایرانفینا با سابقه بیش از 7سال حضور درکنار شما خود را به ارائه بهترین خدمات با بهترین کیفت متعهد میداند. قطعا درصورت تفاوت بین محصولات درخواستی و دریافتی بدون هیچ گونه کسر وجهی کالا پس گرفته خواهد شد.

تماس با ما

برای تماس با ایرانفینا سوالتان را بفرستید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

cropped-512.512.png
تهران - ایران

از مسیرهای زیر با ما در ارتباط باشید...

آدرس: تهران - ایران

شماره تلفن: 975 53 360 21 98+

شماره همراه: 258 91 20 933 98+

آدرس ایمیل: iranfina@gmail.com & info@iranfina.com

[html_block id="258"]
فیس بوک تویتر اینستاگرم یوتیوب پینترست linkedin تلگرام
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.