درباره ما

 

آب دنیای ماست...

ایرانفینا چیست؟

برای همه آن‌ها که زندگی‌شان با آب پیوند زده شده است، همان‌هایی که هر روز صبح به موفقیت شیرجه می‌زنند و با سالتو به تهدیدها؛ فرصت‌های نوین خلق می‌کنند، ایران‌فینا یک پاتوق و دورهمی است. جایی که همه حرفه‌ای‌های شنا دور هم جمع می‌شوند و تجربه هایشان را به اشتراک می‌گذارند.

 
10
سال در کنار شماییم

چرا ایرانفینا؟

در اینجا آخرین اخبار تخصصی ورزش‌های آبی را مطالعه و ضمن آشنایی با استخرهای قدیمی و جدید شهر مربیان مشغول در هر استخر و مجموعه را به شما معرفی میکنیم. گاهی هم سری به بازار می‌زنیم تا لوازم و تجهیزات اصل را برای تمرین تهیه کنیم.

اینجا جایی است که شناگران برنامه تمرینی می‌گیرند، فیلمهای آموزشی میبینند، محصولات با کیفیت تهیه میکنند، با دوستان شناگرشان ارتباط میگیرند و به شعار آب دنیای ماست جامه عمل میپوشانند.

 درباره ما سخن فراوان است. ایرافینا خانه همه آن‌هایی است که روزشان بدون لمس توپ واترپلو، شیرجه، شنا و حرکات هنری در آب شب نمی‌شود. پاتوق ابرانسان‌هایی که با اراده پولادی، عضلات نیرومند و اندیشه طلایی به موفقیت شیرجه می‌زنند.

 

استخر ایده آل من کجاست؟

برای استخر رفتن عجله نکنید، اول ایران‌فینا را ببینید. در انتخاب محل تمرین و شنا حساسیت بیشتری به خرج دهید. برای یک حرفه‌ای عواملی مثل پیک تمرینی، مسافت، ساعت تمرین، طول استخر، میزان در اختیار بودن لاین‌ها، دمای آب، کیفیت توپ، کیفیت هم تیمی‌ها، امکان پیشرفت، شرایط حضور مربی و بسیاری از موارد تعیین کننده است. ما محیط‌های سالم، استاندارد و بهداشتی شنا را در گوشه و کنار کشور به شما معرفی و رتبه‌بندی می‌کنیم، چون شما انسان مهمی هستید.

بهترین امکانات، مناسب ترین قیمت و بهره‌مندی از شبکه گسترده تخفیف، شما را برای انتخاب استخر ایده‌آل‌تان راهنمایی می‌کند. همه این‌ها بعلاوه خیلی چیزهای دیگر مثل آدرس و محل دسترسی، خرید اینترنتی بلیط و مشاهده امکانات، تصاویر و آشنایی با محیط استخر و خدمات جانبی و همچنین مطالعه نظر دیگر کاربران درباره استخر، فقط با چند کلیک ساده در ایران‌فینا امکان پذیر است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

275
محصولات
15
اعضای تیم
1
دفتر کاری ما
60000
جامعه مخاطبان فعال
6
شبکه های اجتماعی

فروشگاه ایرانفینا

تایید متخصصان – امتحان پس داده

کیفیت را ما تضمین میکنیم

این روزها بازار پر شده از کالاهای بی کیفیتی که حسابی یک شناگر حرفه‌ای را در مسابقه و تمرینات دچار مشکل  می‌کند. اجناس اصل و تخصصی را هم که نمی‌توان به سادگی پیدا کرد. تازه اگر هم جنس اورجینال پیدا شود، به ندرت می‌توان مطمئن بود که قیمت آن مناسب و منطقی است.

اما در فروشگاه ایران‌فینا دسترسی به تمام لوازم تخصصی و حرفه‌ای شنا فقط با چند کلیک ساده ممکن شده است. یک بازار واقعی در اینترنت و گوشی همراه شما با تنوعی از محصولات و قیمت‌های باورنکردنی این امکان را می‌دهد که قبل از خرید با انواع عینک، مایو، جمر و‌… آشنا شوید و کیفیت و قیمت برندهای مختلف را مقایسه کنید. ما به پشتوانه شبکه های اجتماعی قدیمی و تبلیغات تعاملی پیرامون آن، با دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، بازاریابی هدف را در دستور کار قرار داده ایم تا با علم به نیازها و درخواستهای مخاطبان محصولات با کیفیت، امتحان پس داده و مناسب سلیقه را در فروشگاه تخصصیمان به فروش برسانیم.

اینجا در فروشگاه اینترنتی ایران‌فینا ما کیفیت لوازم تخصصی شنا را تضمین می‌کنیم.

 

بهترین مربیان شنا در ایرانفینا

آموزش تکتیک‌های شنا فقط زیر نظر حرفه‌ای‌ها

برای یادگیری، تمرین و شرکت در مسابقات شنا؛ هیچ کس مثل یک مربی حرفه‌ای نمی‌تواند به شما کمک کند. یک مربی خوب علاوه بر داشتن دانش، تجربه و مهارت کافی، باید بر حوزه روانشناسی نیز اشراف داشته باشد. متعهد و مسئولیت پذیر باشد و از صفر تا سکو شما را یاری کند. آموزش تکنیک‌های شنا زیر نظر حرفه‌ای‌ها تخصص ما در ایران‌فینا است. شما می‌توانید با مراجعه به بخش معرفی مربیان در ایران‌فینا، با حرفه‌ای‌ها در این ورزش آشنا شوید. رزومه همه مربیان را مطالعه و از محل و ساعت برنامه کار آن‌ها مطلع شوید. همچنین اطلاعات تماس و قیمت و نحوه شرکت در کلاس‌های آنان را در اختیار داشته باشید. با مراجعه به ایران‌فینا قبل از ثبت نام در کلاس‌های آموزشی با مربی خود آشنا شوید.

شما همچنین می‌توانید با حرفه‌ای ترین ورزشکاران شنا، شیرجه و واترپلوی ایران و جهان آشنا شوید و الگوی ورزشی خود را انتخاب کنید.

برنامه تمرین اختصاصی

داشتن برنامه تمرینی متناسب با قد، وزن، سن، شغل و ساعت فعالیت روزانه و با توجه به وقت حضور در باشگاه، با هدف‌های گوناگون مثل کاهش یا افزایش وزن، عضله سازی، یادگیری صحیح تکنیک‌های شنا، تقویت و ترمیم آسیب دیدگی‌ها و یا حتی موفقیت در مسابقات ملی و بین‌المللی یکی از دغدغه‌های همه آن‌هایی است که ورزش می‌کنند.


اما با غلبه بر تمام این چالش‌ها، تیم ایران‌فینا با همکاری مربیان تیم‌های ملی و شناخته شده در عرصه بین المللی و با توجه به شرایط زندگی روزمره شما، برنامه‌ای تخصصی شامل تمرینات داخل و بیرون از آب را ارائه می‌دهد. برنامه‌ای که در صورت رعایت آن بدون شک به اهداف کوتاه و بلند مدت خود دست خواهید یافت. فراموش نکنید، این برنامه به صورت کاملا تخصصی ویژه شخص شما تدوین می‌شود. تنها کافی است اطلاعات درخواستی را در بخش مربوط وبسایت ایران‌فینا تکمیل و حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت، برنامه تمرین حرفه‌ای خود را دریافت کنید.

بهترین خودت باش

 

آیکون شنا

شنا

برنامه تخصصی شنا متناسب با سطح شما

 
آیکون غذا

برنامه غذایی

برنامه غذایی با مشورت مربیان ملی و اساتید حوزه تغذیه ورزشی

آیکون بدنسازی

برنامه بدنسازی

برنامه بدنسازی اختصاصی متناسب با اندام، سطح شنا و زمابندی و اهداف شما

 
 
آیکون تلفن

مربیان ملی، پشتیبانی همیشگی

برنامه تمرینی ارائه شده توسط مربیان سطح ملی مورد تایید ایرانفینا تدوین و توسط آنها نظارت و پشتیبانی میشوند.

رسالت ایرانفینا چیست؟

این مجموعه باهدف آشنایی و علاقه مند سازی هرچه بیشتر طیف وسیع مخاطبان ورزشهای آبی به ویژه رشته ورزشهای شنا، شیرجه، واترپلو، شنای موزون، فراشیرجه و شنای آبهای آزاد (ورزشهای تحت نظارت فدراسیون جهانی شنا- فینا) درنظر دارد به یکپارچه سازی هرچه بیشتر این خانواده کمک کند و شناگران و شنادوستان سراسر کشور را با بهترین مجموعه ها، مربیان و محصولات آشنا کند. 

درباره ما اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

راه های ارتباط با ما

این گروه با شعار آب دنیای ماست در هدف تحقق رویای داشتن جامعه ای سالم، پویا، ورزش دوست و موفق در عرصه های بین المللی است.

شماره تماس: 975 53 360 21 98+
ایمیل : info@iranfina.com

ایران

ایران - تهران